Previous
Next
Previous
Next

Trojan, Przebięda, Maziarka – to kandydaci PiS na burmistrzów Dębicy, Brzostku i Pilzna

Trojan_WarzechaNa dzisiejszej konferencji prasowej w biurze posła Jana Warzechy zostali zaprezentowani kandydaci PiS na burmistrzów. Mariusz Trojan jest kandydatem PiS na burmistrza Dębicy, Maria Przebięda – na burmistrza Brzostku i Michał Maziarka na burmistrza Pilzna. Więcej szczegółów na ten temat już wkrótce na naszym portalu.
IMG_0606

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.