Previous
Next
Previous
Next

Wybory na burmistrza – jak głosować?

karta-burmistrrzWyborca może oddać głos tylko na jednego kandydata.
Wyborca głosuje, stawiając znak „x” w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów.
Jeżeli znak „x” postawiono w kratce z lewej strony obok nazwisk dwóch lub więcej kandydatów albo nie postawiono tego znaku obok nazwiska żadnego kandydata, głos uznaje się za nieważny.
PAMIĘTAJMY!
Przychodząc do lokalu wyborczego, który będzie otwarty od godz. 7.00 do godz. 21.00, należy bezwzględnie pamiętać o zabraniu z sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może to być paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itp. Osoba, która nie wylegitymuje się dokumentem, nie będzie mogła głosować.
Wybory są tajne, nikt więc nie może ingerować w nasze głosowanie. Członkowie komisji wyborczych i mężowie zaufania nie mogą nam sugerować, na kogo mamy głosować, mogą jedynie wyjaśnić, w jaki sposób oddać głos.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.