Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Areszt dla 36-latka – groził i bił inne osoby.

poilcjaTymczasowy areszt na okres 3 miesięcy zastosował dębicki sąd rejonowy wobec mieszkańca Dębicy. Mężczyzna bił, groził i nachodził dwoje innych osób. W ubiegły piątek trafił do zakładu karnego.
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego prowadzili postępowanie wobec 36-letniego mieszkańca Dębicy. W  grudniu mężczyzna odwiedzał swojego znajomego na sąsiedniej ulicy. Podczas wizyt bijąc groził pozbawieniem życia, jeśli ten nie wycofa złożonych na Policji zeznań. Kolejny zarzut dotyczy pobicia kobiety i zmuszania jej do wycofania zeznań dotyczących przestępstwa popełnionego przez 36-latka. Przestępca groził poszkodowanej od maja do grudnia tego roku. W połowie grudnia kobieta zgłosiła pobicie.W ubiegłym tygodniu policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali sprawcę opisanych czynów. W piątek przedstawiono mu zarzuty. Decyzją sądu rejonowego w Dębicy mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym w zakładzie karnym. Postępowanie  prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło. KWP. Rzeszów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.