Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Hej kolęda, kolęda!- Wyniki Przeglądu Kolęd i Pastorałek

DSC_023916 grudnia 2014r. w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu odbyły się Eliminacje Gminne do IV Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek zorganizowane przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.
W przesłuchaniach wzięło udział ponad 30-stu wykonawców: solistów i zespołów wokalnych oraz wokalno-instrumentalnych. Podczas tej edycji usłyszeliśmy różnorodne wykonania kolęd i pastorałek – od nowoczesnych aranżacji po tradycyjne. Poziom był niezwykle wysoki. Po burzliwych obradach Jury w osobach: pani Doroty Bielatowicz, pani Barbary Wojtunik oraz pana Jerzego Brotonia, wyłoniło zwycięzców:
w Kategorii: Szkoła Podstawowa 0 – 3
I miejsce: Marcelina Pikul – ZS w Pustkowie
II miejsce: Aleksandra Krypel – ZS w Zawadzie
III miejsce: Aleksandra Sala – Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Dębicy
w Kategorii: Szkoła Podstawowa 4 – 6
I miejsce: Norbert Jedlińska – ZS w Pustkowie-Osiedlu
II miejsce: Zespół Wokalny – ZS w Pustkowie
III miejsce: Gabriela Pyskaty – ZS w Stobiernej
w Kategorii: Gimnazjum
I miejsce: Zespół Wokalny – ZS w Pustkowie-Osiedlu
II miejsce: Maria Barnaś – ZS w Pustkowie-Osiedlu
III miejsce ex aequo: Zespół Wokalny „Śnieżynki” – ZS w Paszczynie
oraz Zespół Wokalny – ZS w Brzeźnicy
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w Przeglądzie Powiatowym!
DSC_0213
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.