Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk już oficjalnie Burmistrzem Miasta Dębicy

S0372050Dzisiaj o godz. 12 w Urzędzie Miejskim odbyła się II sesja rady miejskiej, podczas której Mariusz Szewczyk złożył ślubowanie na Burmistrza Miasta Dębicy.
Jako pierwszy gratulacje nowemu Burmistrzowi złożył ustępujący Burmistrz Paweł Wolicki, pogratulował on także nowym radnym miejskim i prosił radnych o współpracę z nowym burmistrzem. Burmistrz Mariusz Szewczyk podziękował wyborcom, którzy oddali na niego głos i zapowiedział, że dołoży wszelkich starań by dobrze służyć mieszkańcom Dębicy. Szczególne podziękowania złożył na ręce swojej córki, która nie tylko wspierała go podczas całej kampanii, ale także kierowała jej przebiegiem .
„Chcę Wam serdecznie podziękować za Wasze głosy, za zaufanie do mojej osoby. Gdyby nie Wy, na pewno bym tutaj nie ślubował. Za to Wam serdecznie dziękuję. Na początku chciałbym podziękować szczególnie mojej rodzinie, która mnie wspierała. Jest obecna moja córka, która była szefem mojego sztabu wyborczego i na jej ręce chciałbym podziękować za okazane wsparcie całej mojej rodzinie. Panie Przewodniczący, Wysoka Rado, zapraszam do współpracy ponad podziałami. Moje hasło „Chcę łączyć, nie dzielić” jest nadal aktualne. To nie było tylko hasło wyborcze. Czas wyborów minął. Zapominamy o tym co było źle. Dzisiaj chcę być kapitanem tej drużyny i na ręce Pana Przewodniczącego składam zapewnienie, że dołożę wszelkich starań żebyśmy razem realizowali zadania i aby mieszkańcom Dębicy żyło się lepiej. Bo mieszkańcy Dębicy na to zasługują” – powiedział jeszcze przed zaprzysiężeniem nowy burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.
 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.