Previous
Next
Previous
Next

FFIL ŚNIEŻKA SA zakończyła sponsoring Czad Festiwalu

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA informuje, że wraz z końcem roku 2014 zakończyła się współpraca Firmy z Agencją Artystyczną Arena w zakresie realizacji wydarzenia organizowanego pod nazwą Śnieżka Czad Festwial. W związku z odmiennymi wizjami Firmy i Organizatora na dalszą realizację projektu, FFiL Śnieżka SA wycofuje się z roli sponsora tytularnego festiwalu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom dwóch pierwszych edycji Śnieżka Czad Festiwal za udział w imprezie, a Organizatorowi życzymy powodzenia w kontynuacji projektu.
źródło: http://www.sniezka.pl/aktualnosci/komunikat-w-zwiazku-z-zakonczeniem-sponsoringu-czad-festwialu-przez-ffil-sniezka-sa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.