Previous
Next
Previous
Next

Gimnazjada w tenisie stołowym – Jaworze Górne i Strzegocice na najwyższym stopniu podium

lekigSiedem drużyn wzięło udział Gminnej Gimnazjadzie w tenisie stołowym. Najwyższy stopień podium w kategorii dziewcząt zajęły reprezentantki ZS Jaworze Górne. Z kolei wśród chłopców najlepsi okazali się zawodnicy ZS Strzegocice. Zawody odbyły się w Zespole Szkół w Machowej.
Wszystkim drużynom wręczono dyplomy. Natomiast zwycięskie  drużyny otrzymały puchary i nagrodę dla szkoły w postaci rakietek do tenisa stołowego, siatki do tenisa, a także stoper. Dwie pierwsze drużyny z obu kategorii zakwalifikowały się do zawodów powiatowych.
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta

  1. ZS Jaworze Górne
  2. ZS Słotowa
  3. ZS Machowa

Chłopcy

  1. ZS Strzegocice
  2. ZS Dobrków
  3. ZS Jaworze Górne

W turnieju wystąpiły również drużyny: ZS Łęki Górne i ZS Łęki Dolne.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.