Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Leszek Bieniek nowym prezesem Zakładu Gospodarki Komunalnej

001p_bieniekLeszek Bieniek został nowym prezesem Zakładu Gospodarki Komunalnej. Bieniek nie starał się o ponowny wybór na burmistrza. W minionych wyborach zdobył mandat radnego Rady Powiatu.
2 stycznia nowy burmistrz Brzostku powołał go na prezesa  ZGK. – Wierzę, że ogromne doświadczenie i nowe spojrzenie na funkcjonowanie ZGK, przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju spółki – mówi Wojciech Staniszewski, który od kilku tygodni temu został wybrany nowym burmistrzem Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.