Previous
Next
Previous
Next

„Dzieci dzieciom w azorkowie”

ukrainaKlub Miłośników Zwierząt „Azorkowo” w myśl swojej idei przewodniej uczy dzieci nie tylko wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt, ale również uczy niesienia bezinteresownej pomocy dla drugiego człowieka. Tę filozofię „Azorkowo” wpaja dzieciom poprzez udział w różnorodnych akcjach charytatywnych mających na celu pomoc potrzebującym.  „Dzieci dzieciom w azorkowie”, nowa akcja KMZ która będzie polegać na organizacji pomocy rzeczowej dla dzieci z Domów Dziecka na Ukrainie z terenów objętych działaniami wojennymi. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji i pomocy w zbiórce zabawek, art. papierniczych, spożywczych, chemicznych itp Informację na temat akcji można uzyskać we wszystkich szkołach i przedszkolach Gminy Dębica należących do Klubu Miłośników Zwierząt „Azorkowo”.

 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.