Previous
Next
Previous
Next

Sieć wodociągowa w Latoszynie

Dnia 29 stycznia br podpisano umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego, pn. „Wodociąg Gmina Dębica – Południe – etap I – sieć wodociągowa w Latoszynie”, realizowanego w ramach w ramach Projektu pn. „Program poprawy czystościzlewni rzeki Wisłoki – Etap II” Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności.
Kontrakt obejmuje budowę sieci wodociągowej o długości 13 838,30 m oraz 196 szt. przyłączy i budowę 1 hydroforni wyposażonej w 2 zbiorniki i 2 zestawy hydroforowe. W przetargu uczestniczyło 10 Wykonawców. Najdroższa oferta: Krzysztof Machnik Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego „MACHNIK” Mochnaczka Wyżna 59, 33-380 Krynica-Zdrój: 5 413 052, 17 brutto. Najtańsza: Usługowy Zakład Instalacji Wod. Kan. CO. i Gaz Mirosław Gaweł Palikówka 199 36-073 Strażów Zakład Wod-Kan CO i Gaz Stanisław Ziaja 36-007 Krasne 107: 2 760 872,46 zł brutto, oferta nie oceniana, odrzucona. Dokonano wyboru oferty nr 8: konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. ul. Polna 3a, 37-100 Łańcut oraz Zakład Robót Wodno Kanalizacyjnych s.c. Jan i Teresa Pieniążek Gorliczyna 97, 37-200 Przeworsk.
Cena oferty: 3 101 199,00 PLN brutto.
Zamawiający wartość zamówienia oszacował na 5 617 800,96zł brutto.

źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.