Previous
Next
Previous
Next

25 – letni mieszkaniec Kozłowa jechał po pijanemu bez uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych

Policjanci dębickiego wydziału prewencji zatrzymali pijanego kierującego mercedesem. Podczas prowadzonej interwencji okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.
Podczas nocnego patrolu ulic Dębicy, policjanci prewecji zatrzymali do kontroli pojazd marki Mercedes. Kierowcą pojazdu był 25-letni mieszkaniec Kozłowa. Podczas interwencji policjanci przebadali kierującego na alkomacie. Urządzenie wykazało w organizmie mężczyzny 1,59 promila alkoholu. Dalsze czynności funkcjonariuszy wykazały, że mieszkaniec Kozłowa nie posiada niezbędnych uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Po sporządzeniu stosownej dokumentacji meżczyznę zwolniono do miejsca zamieszkania, a pojazd przekazano wskazanej przez mężczyznę trzeźwej osobie.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.