Previous
Next
Previous
Next

8 osób poszkodowanych w wypadku w Żyrakowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku, do którego doszło o godz. 2 w nocy w Żyrakowie. W wyniku zdarzenia do szpitali w Dębicy oraz Mielcu przewieziono 8 osób.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują że, kierująca renault twingo nie ustąpiła prawidłowo jadącej volkswagenem golfem w kierunku Góry Motycznej. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów. W wyniku doznanych obrażeń do szpitali przewieziono kierujące pojazdami oraz sześcioro pasażerów. Kierująca renault 25-letnia mieszkanka Stobiernej oraz kierująca volkswagenem 21-letnia mieszkanka Rudej były trzeźwe. Policjanci pracujacy na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy, pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.