Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Potrącenie pieszego w Nawsiu Brzosteckim

Do potrącenia pieszego doszło w ubiegły piątek około godz. 19 w miejscowości Nawsie Brzosteckie. W wyniku zdarzenia do szpitala w Dębicy przewieziono 46-letniego mieszkańca tej samej miejscowości.
Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego potrącenia pieszego w Nawsiu Brzosteckim. Ze wstępnych ustaleń wynika że, kierujący hondą civic potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej szedł środkiem jezdni. Potrąconego mężczyznę przewieziono do dębickiego szpitala, gdzie został przyjęty do dalszego leczenia. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny 3,3 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia poddali również badaniu na trzeźwość kierowcę hondy, 24-letniego mieszkańca Brzostka. Meżczyzna był trzeźwy. Sporządzona przez policjantów na miejscu zdarzenia dokumentacja pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.