Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bogowie w „Kosmosie”. Zabrakło biletów w kasie kina.

Nowy projektor w Kinie Kosmos. Po przerwie w Dębicy znów działa kino.
Nowy projektor w Kinie Kosmos. Po przerwie w Dębicy znów działa kino.

Tylko w piątek film „Bogowie” obejrzało ponad 400 osób. W sobotę zabrakło biletów w kasie. Pomysł z reaktywowaniem kina w Dębicy okazuje się strzałem w dziesiątkę.
Przez ostatni czas aby zobaczyć dobry film w przyzwoitych warunkach trzeba było jechać przynajmniej do Rzeszowa. Od ostatniego weekendu znów działa kino Kosmos a frekwencja na pierwszych filmach jest świetna. Tylko w piątek na film wybrało się ponad 400 osób. W sobotę na specjalnym pokazie inauguracyjnym liczba chętnych była tak wielka, że biletów zabrakło. Przy kasie zrobiła się awantura, bo wiele osób chciało na film wejść i nie zamierzało ustąpić. W końcu  dyrektor MOK Elżbieta Kęsik podjęła decyzję, aby sprzedać dodatkowe bilety i wszyscy chętni mogli „Bogów” obejrzeć.
Podobnie było w niedzielę gdy wyświetlano „Królową Śniegu” i „Hobbita” . Były to pierwsze filmy wyświetlane w technologii 3
D. Tłumy przed kasami spowodowały, że seanse trzeba było rozpocząć z kilkunastominutowymi opóźnieniami. W sumie niedzielne seanse obejrzało ponad 500 osób. Łącznie w ciągu ostatniego weekendu liczba widzów w Kosmosie osiągnęła blisko 1300 osób.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.