Previous
Next
Previous
Next

Ferie w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOd 2 lutego do 6 lutego w SP nr 12 w Dębicy odbywały się zajęcia w ramach zimowiska. Dzięki temu przedsięwzięciu wiele dzieci mogło mile spędzić ferie.
Organizatorzy zimowiska zadbali o zorganizowanie licznych atrakcji dla dzieci korzystających z zimowiska. Największą popularnością cieszyły się gry i zabawy sportowe. Nie zabrakło również zajęć plastycznych, podczas których dzieci wykonywały kukiełki do scenek teatralnych. Przeprowadzono także konkurs plastyczny pt „Postaw na zdrowie” oraz rozgrywki sportowe. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Młodzi kinomani uczestniczyli w projekcji filmu „ Przygody misia Paddingtona” w DK Kosmos w Dębicy.
„W programie zimowiska znalazła się m.in. wycieczka do Krosna podczas której dzieci uczestniczyły w lekcji muzealnej w Muzeum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Ponadto w ramach zaplanowanych zajęć uczestnicy zimowiska wzięli udział w spotkaniu z policjantem podczas którego dowiedzieli się m.in. jak bezpiecznie spędzać wolny czas ” – mówi Anna Chruściel z SPnr 12.
Zorganizowanie zimowiska podczas którego dzieci mogły skorzystać z licznych zajęć, wycieczek i innych atrakcji było możliwe dzięki pozyskanym środkom finansowym z Urzędu Miejskiego w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.