Previous
Next
Previous
Next

”Liwockie Zapusty” 2015

W sobotę 7 lutego br. w Zespole Szkół Nr 1 w Jodłowej Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „LIWOCZ zorganizowało kolejny konkurs kulinarny pt. ”Liwockie Zapusty”. Konkurs miał na celu podtrzymanie tradycji karnawałowych.
W konkursie uczestniczyło 11 organizacji działających na rzecz z obszaru LGD:
– Stowarzyszenie „Nasz los w naszych rękach” z Brzostku- Gmina Brzostek
– KGW Brzyska – Gmina Brzyska
– Stowarzyszenie Nasz Dęborzyn – Gmina Jodłowa
– Stowarzyszenie KGW w Dzwonowej – Gmina Jodłowa
– Stowarzyszenie KGW w Jodłowej Górnej – Gmina Jodłowa
– Stowarzyszenie Kamienica – Gmina Brzostek
– KGW Kłodawa – Gmina Brzyska
– KGW Łęki Dolne – Gmina Pilzno
– KGW Łęki Górne – Gmina Pilzno
– KGW Ujazd – Gmina Brzyska
– Stowarzyszenie Zawisłocze Pilźnieńskie – Gmina Pilzno
Wyłoniona z członków LGD „LIWOCZ” komisja dokonała oceny lokalnych potraw przygotowanych w czterech kategoriach: sałatka, przystawka, danie ciepłe i ciasto.
Za najlepszy smak, estetykę i powiązanie z tradycją przygotowanych potraw zwycięzcami zostały:
1. miejsce –  Stowarzyszenie „Nasz los w naszych rękach”
2. miejsce – Stowarzyszenie Kamienica
3. miejsce – Stowarzyszenie KGW w Jodłowej Górnej
Ponadto Zarząd LGD „LIWOCZ” wyróżnił 4 stowarzyszenia wśród których znalazło się Stowarzyszenie „Nasz Dęborzyn” z Gminy Jodłowa.

źródło: Urząd Gminy  w Jodłowej

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.