Previous
Next
Previous
Next

Przemycał papierosy bez akcyzy

Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Żyrakowie zatrzymali 31-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna w samochodzie marki Volvo miał papierosy bez wymaganej polskiej akcyzy. 
W poniedziałek około godz. 23 podczas patrolu Straszęcina policjanci z Żyrakowa podjęli interwencję wobec dwóch meżczyzn parkujących na placu manewrowym. Obok zaparkowanych samochodów volvo oraz honda leżały paczki papierosów. Policjanci zatrzymali 31-letniego obywatela Ukrainy oraz 24-letniego mieszakańca Dębicy. Po wstępnym przeszukaniu pojazdu zabezpieczono 144 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Dzisiaj policjanci przeprowadzili oględziny pojazdu podczas których znaleziono kolejne wyroby tytoniowe. W sumie w samochodzie znajdowało się ponad 200 paczek papierosów przewiezionych nielegalnie do Polski. Za popełniony czyn grozi kara grzywny, którą przewiduje Kodeks Karno-Skarbowy.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.