Previous
Next

Uroczystości upamiętnienia 75. rocznicy mordu katyńskiego

katyn9  kwietnia  (czwartek) o godz. 17.00 w DK Śnieżka przy ul. Bojanowskiego w Dębicy rozpoczną się uroczystości upamiętniające  75. Rocznicę mordu katyńskiego. Na uroczystość zapraszają władze miejskie, powiatowe oraz dębickie koło Związku Sybiraków.
Program uroczystości :
– Powitanie gości
– Wręczenie odznaczeń przyznanych przez Zarząd Główny Zw. Sybiraków
– Wystąpienie Pani Marii Aktyl Prezesa Związku Sybiraków w Dębicy
– Prelekcja Pana Jacka Dymitrowskiego Dyrektora Muzeum Regionalnego „Historia Zsyłek 1940 i mordu w Katyniu”
– Projekcja premierowego odcinka filmu „Dębiccy Sybiracy – historia kamerą zapisana
– „Za Ural hen precz …” – widowisko poświęcone pamięci Sybiraków na podstawie wspomnień Mariana Jonkajtysa w wykonaniu grupy Safo
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.