Previous
Next
Previous
Next

„Dębica oczami dębiczan” – konkurs fotograficzny

Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „Dębica oczami dębiczan”. Prace na konkurs nad którym patronat objęła firma Nikon Polska można nadsyłać od 1 maja do 30 czerwca 2015 r.
Celem konkursu jest   zgromadzenie zdjęć  które będą stanowiły unikalną dokumentację fotograficzną miasta, ludzi oraz wydarzeń, które miały miejsce na jego terenie. Wybrane i nagrodzone fotografie będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych  Urzędu Miejskiego w Dębicy oraz zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie pokonkursowej w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.
„Znajdowanie magicznych miejsc,  zachęcanie dębiczan do odkrywania na nowo miejsc powszechnie znanych jak również pokazanie indywidualnego spojrzenia na Dębicę osób ją odwiedzają  będzie celem  konkursu, który jest adresowany zarówno do amatorów jak i osób zawodowo zajmujących się fotografią” – mówi Katarzyna Rokosz, zastępca naczelnika Wydziału Promocji  Urzędu Miejskiego w Dębicy.
Każdy kto będzie chciał wziąć udział w konkursie zobligowany będzie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.debica.pl  oraz zaakceptowania warunków uczestnictwa w konkursie. Prace w wersji elektronicznej  na płytach CD wraz z kartami zgłoszeniowymi  można będzie można dostarczać  osobiście lub przesłać  pocztą do 30 czerwca 2015 r. Każdy z uczestników konkursu może przesłać maksymalnie 5 zdjęć do których posiada prawa autorskie. W przypadku nadesłania większej liczby zdjęć przez jednego uczestnika, organizator zastrzega sobie prawo do wyboru pięciu zdjęć metodą losową, bez uwzględnienia w konkursie pozostałych prac tego uczestnika.
Spośród nadesłanych na konkurs zdjęć jury powołane przez burmistrza wybierze od 5 do 15 zdjęć, które otrzymają tytuł “Zwycięzca Konkursu Fotograficznego: Dębica oczami dębiczan”.  Każde z wybranych przez jury zdjęć  zostanie nagrodzone nagrodą pieniężną w wysokości 100 zł. brutto. Spośród wybranych przez jury zdjęć może być  kilka zdjęć jednego autora lub  po jednym zdjęciu wielu autorów. O wyborze najciekawszych prac zadecyduje jury którego werdykt jest ostateczny.  Specjalne upominki dla laureatów konkursu ufunduje także patron honorowy Nikon Polska.
Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 30 lipca 2015 roku, poprzez umieszczenie ich na stronie internetowej Organizatora:  www.debica.pl oraz powiadomienie laureatów konkursu drogą mailową lub  listowną.
 
Szczegółowy Regulamin Konkursu Fotograficznego  „Dębica oczami Dębiczan”, Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie „Dębica oczami Dębiczan”, Oświadczenie do pobrania na stronie www.debica.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.