Previous
Next

Ponad 5000 drzewek posadzonych przez wolontariuszy ze stowarzyszenia „Milenium – Brzeźnica 2007”

Wolontariusze ze stowarzyszenia „ Milenium –Brzeźnica 2007”- 25 kwietnia, po  krótkim instruktażu sadzenia drzewek, przeprowadzonym przez przedstawicieli Nadleśnictwa,  ruszyli do prac i wspólnie z firmą Tikkurila Polska S.A. posadzili ponad 5000 drzew. Było dużo pracy ale nade wszystko wspaniała zabawa i wspólnie spędzone przedpołudnie na świeżym powietrzu by  zwrócić uwagę na potrzebę dbania o otoczenie, w którym żyjemy.
 
 
 
źródło: Urząd gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.