Previous
Next
Previous
Next

Konkurs ” Witajcie w naszej bajce”

bajkowa_finałBlanka Bieszczad i Laura Wiktor ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy oraz Zuzanna Grecka, reprezentująca Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, zdobyły pierwsze miejsca w 3. Konkursie Piosenki Dziecięcej „Witajcie w naszej bajce”. Nagrodę w kategorii obrazek muzyczny otrzymał Marceli Zygmunt ze Szkoły Podstawowej w Zasowie.

Było bajkowo i radośnie. Do konkursu zgłosiło się 20 uczestników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych i dwóch kategoriach muzycznych. Wśród gości honorowych oglądających prezentacje znaleźli się Mariusz Szewczyk, burmistrz miasta i Jan Borek, dyrektor MOK, który słowem wstępnym otworzył konkurs oraz wręczył nagrody laureatom. Imprezę prowadziła Anna Kulpińska.

W skład komisji artystycznej weszli: Dominika Migoń, instruktor teatralny, oraz muzycy – Zenon Piękoś i Stanisław Wiktor, którzy po obejrzeniu i wysłuchaniu prezentacji konkursowych ogłosili werdykt.

W kategorii klas 0-III:

I miejsce: Blanka Bieszczad (SP nr 11 – Dębica)

II miejsce: Klaudia Ochab (SP nr 8 – Dębica)

III miejsce: ex aequo – Roksana Micek (SP nr 9 – Dębica) i Paweł Piotrowski (SP nr 5 – Dębica)

Wyróżnienie: Adela Nowak (Publiczne Przedszkole – Pustynia), Izabela Surman (MOK Dębica), Anna Mądro (SP – Pustyna), Igor Podlasek (SP nr 5 – Dębica)

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce: Zuzanna Grecka (MOK Dębica), Laura Wiktor (SP nr 11 – Dębica)

II miejsce: Joanna Świerk (SP nr 2 – Dębica), Magdalena Świerk (SP nr 2 – Dębica)

III miejsce: Sara Chwastek (SP nr 8 – Dębica)

Wyróżnienie: Monika Sarama (SP nr 5 – Dębica), Anna Lemek (CKiCz – Brzostek), Paskal Zarychta (SP nr 5 – Dębica)

W kategorii obrazek muzyczny:

Nagroda: Marceli Zygmunt (SP – Zasów)

Tradycyjnie, po wręczeniu nagród, wszyscy uczestnicy konkursu zaśpiewali finałową piosenkę „Witajcie w naszej bajce” z filmu „Akademia Pana Kleksa”.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.