Previous
Next

Ola Zima i Gabriela Stochel – kandydatki na Młodzieżowych Liderów

1472774742Ola i Gabriela, otrzymały rekomendację od Stowarzyszenia Milenium – Brzeźnica – 2007 i zakwalifikowały się na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse. Dziewczyny znalazły się w gronie 24 osób, które decyzją Komisji Ekspertów zostały wybrane spośród 68 kandydatów, którzy nadesłali swoje zgłoszenia. W lipcu dziewczyny pojadą do Warszawy i będą uczyć się od najlepszych jak przygotowywać i realizować własne projekty.

Na przełomie 2013/2014 roku Ola i Gabriela brały udział w realizacji projektu „MIODOWY ZAWRÓT GŁOWY” w ramach Ogólnopolskiego Programu Równać Szanse przygotowanego i prowadzonego przez członków Stowarzyszenia „Milenium Brzeźnica-2007”. Koordynatorem projektu była nauczycielka z Brzeźnicy – Irena Nowak.  Projekt został wyróżniony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży i otrzymał dotację na publikację „Cud Miód – od pomysłu do sukcesu” w wysokości 15 000 zł.
źródło: UG Dębica
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.