Previous
Next
Previous
Next

Stypendia rozdane

DSC_0456W Urzędzie Gminy Dębica dnia 11 maja br. o godzinie 15:00 odbyło się spotkanie uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych, związane z rozdaniem stypendiów naukowych dla najzdolniejszych uczniów z terenów Gminy. Decyzje o przyznaniu stypendium wręczył wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz wraz z Dyrektorem Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół i Przedszkoli Zdzisławem Siwulą.

Tym razem uhonorowano łącznie 52 uczniów, z czego: 20 ze szkół podstawowych, 12 z gimnazjum, 6 ze szkół ponadgimnazjalnych, 14 ze szkół wyższych. Rozdysponowana została kwota 13.580,00 zł. Na uwagę zasługuje fakt, że łącznie od 2004 roku, Gmina Dębica przeznaczyła na stypendia prawie 450 tys. zł dla 2184 uczniów. Podczas krótkich przemówień zarówno Wójt Gminy, jak i Dyrektor GZEASiP podkreślali zadowolenie z tak dobrych wyników w nauce oraz życzyli dalszych sukcesów. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.