Previous
Next
Previous
Next

W Brzostku wygrywa Duda, za nim Kukiz

wyniki-wykresW gminie Brzostek, podobnie jak w całym powiecie dębickim wygrał Andrzej Duda. Zdobył 3 016 głosów ( 64,83%). Za nim znalazł się Paweł Kukiz z wynikiem 699 głosów (15.03 %). Dopiero trzecie miejsce zdobył urzędujący prezydent Bronisław Komorowski zdobywając 618 głosów (13,28 %. Szczegóły na załączonej tabeli. Frekwencja wyniosła 45,81 %. Do urn poszło 4773 osoby spośród 10420 uprawnionych.
źródło. UG Brzostek.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.