Previous
Next
Previous
Next

Sukcesy Małgosi Dunajskiej

fot03Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Państwem nowymi sukcesami Małgosi Dunajskiej, uczennicy III klasy Zespołu Szkół w Nawsiu Brzosteckim. Otóż po rywalizacji na szczeblu powiatowym w Dębicy i regionalnym w Mielcu, pierwszym miejscem „wyśpiewała” sobie finał ogólnopolskiego konkursu „Wygraj Sukces”, który odbędzie się w Tarnobrzegu w dniach 3-4 czerwca 2015 r. Jednocześnie przeszła kwalifikacje do prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”, który odbędzie się w Radomiu w dniach 21-23 maja 2015 roku. Utalentowanej reprezentantce naszej gminy życzymy dalszych sukcesów!
a.a
źródło. www.brzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.