Previous
Next

Dni Dębicy 2015

DniDebicy_2015_plBurmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich mieszkańców Dębicy do wspólnej zabawy podczas dorocznego święta miasta. W ostatni weekend maja na dębickim Rynku przygotowano wiele atrakcji, będzie familijnie i radośnie, nie zabraknie koncertów i pokazów lokalnych artystów oraz atrakcji dla najmłodszych. Głównymi gwiazdami tegorocznych Dni Dębicy będą zespół LemON z charyzmatycznym liderem Igorem Herbutem, Maleo Reggae Rockers i Rudi Schuberth.
 
Święto miasta rozpoczną imprezy dla najmłodszych mieszkańców. To będzie ich popołudnie – m.in. z racji nadchodzącego Dnia Dziecka. Barwny, konkursowy korowód dębickich szkół podstawowych i gimnazjów „Nasza Szkoła jest Wesoła” wyruszy z Placu Solidarności w samo południe, prowadzony będzie przez Miejską Orkiestrę Dętą. Po przejściu na Rynek, gdzie czekać już będą na nich szczudlarze, żongler i inne atrakcje, szkoły zaprezentują się w specjalnie przygotowanych programach. Później wystąpią: Miejska Orkiestra Dęta wraz z Mażoretkami ze Skrzyszowa,  grupy śpiewające i tańczące Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance. W programie pierwszego dnia zobaczymy także pokaz Latino przygotowany przez Klub Endorfina. Dużą atrakcją będzie występ egzotycznego zespołu z Nanhai (Chiny).
O godz. 17.00 burmistrz miasta Mariusz Szewczyk oficjalnie otworzy Dni Dębicy 2015.
Kolejno wystąpią: laureaci 6. edycji przeglądu wokalnego Dębica Open Festival, a po nich sceną zawładną gwiazdy wieczoru: ewangelizujący muzycy Maleo Reggae Rockers wraz z liderem grupy Dariuszem „Maleo” Malejonkiem oraz Rudi Schuberth, piosenkarz, autor tekstów, kompozytor, satyryk, prezenter telewizyjny i aktor.
 
Program drugiego dnia rozpocznie się o godz. 15.00 pokazem mody Zespołu Szkół Zawodowych w Dębicy z towarzyszeniem dębickiego  zespołu Nazwa Własna. Następnie koncertować będzie  grupa The Dreamers, grająca pop i rock. Te mocniejsze rytmy przełamiemy blokiem folkowym w którym wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Igloopolanie z kapelą i zespołem śpiewaczym. Z kolei w biesiadny klimat wieczoru wprowadzi dębiczan show Jacka Kawalca i zespołu Loola zatytułowany „Folk na żarty”. Gwiazdą wieczoru będzie „objawienie polskiej estrady”- LemON, zespół grający alternatywny pop.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Program Dni Dębicy:
30 maja / sobota
12:00 Dzień Dziecka – Barwny Korowód Szkół
13:30 Miejska Orkiestra Dęta i pokaz Mażoretek
14:00 Pokazy dziecięcych grup tanecznych
14:30 Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance
15:10 Latino Endorfina
15:50 Zespół z Nanhai (Chiny)
17:00 Oficjalne otwarcie Dni Dębicy
17:10 Dębica Open Festiwal
19.00 Maleo Reggae Rockers
21.00 Rudi Schuberth
31 maja / niedziela
15:00 Zespół Nazwa Własna
Pokaz mody ZSZ w Dębicy
16:00 The Dreamers
17:00 ZPiT Igloopolanie
18:00 Folk na żarty – Biesiada Show – Jacek Kawalec i zespół Loola
20:30 LemON

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.