Previous
Next
Previous
Next

W nocy fala wezbraniowa przeszła przez powiat dębicki

IMG_3352W nocy przez teren powiatu dębickiego przeszła fala wezbraniowa na Wisłoce. Woda przekroczyła stany ostrzegawcze ale nie przekroczyła stanów alarmowych. Od kilku godzin poziom wody na Wisłoce w rejonie mostu na Kościuszki opada, natomiast rośnie na terenie powiatu mieleckiego. Opada również poziom wody na Grabiniance i Wielopolce. Również w górnym biegu Wisłoki na terenie powiatu jasielskiego  notuje się oraz niższe stany wody. Wygląda na to, że w ciągu najbliższych godzin sytuacja na rzekach unormuje się i nie wystąpi zagrożenie powodziowe.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.