Previous
Next

Wczoraj w powiecie dębickim trzech kierowców straciło prawo jazdy.

PolicjaWczoraj policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego na terenie powiatu prowadzili działania „Prędkość”. W związku ze zmianami przepisów, które obowiązują od 18 maja, trzech kierowców straciło prawo jazdy na 3 miesiące.
To nie pierwsza i nie ostatnia akcja Policji, która ma na celu eliminowanie niewłaściwych zachowań kierowców. Prowadzone wczoraj działania ukierunkowane były na kierowców przekraczających rażąco prędkość w obszarze zabudowanym.  Na terenie powiatu uprawnienia do kierowania pojazdami straciło wczoraj trzech kierowców. Pierwszy z nich, 63-letni mieszkaniec Jodłowej, jechał przez Dęborzyn vw golfem z prędkością 102 km/h, gdzie ograniczenie wynosi 50 km/h. Kolejna kontrola prędkości, zakończona zatrzymaniem prawa jazdy, miała miejsce w Jodłowej przed godz.16. Kierujący mazdą, 20-letni mieszkaniec Dębowej, przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. Kierujący vw passatem, 58-letni mieszkaniec Czarmnej, w Jodłowej jechał z prędkością 105 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 55 km. W każdym z opisanych przypadków kierowcy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na 3 miesiące, funkcjonariusze ukarali ich 500 złotowymi mandatami oraz 10 punktami karnymi. Wprowadzone zmiany przepisów mają na celu skuteczne oddziaływanie na użytkowników dróg. Obowiązujace od wczoraj przepisy mają za zadanie sprowokowanie kierowców do zdecydowanie rozważniejszej jazdy.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.