Previous
Next
Previous
Next

Ogólnopolska Akcja POLSKA BIEGA – Bieg Wiosny 2015

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica DYPLOM_POLSKA_BIEGA_UG_plakat2015serdecznie zaprasza  wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Akcji POLSKA BIEGA  „Bieg Wiosny 2015”, który odbędzie się 23 maja 2015r. o godz. 10:00  na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica w Pustkowie – Osiedlu ( KS CHEMIK ).
Po zakończeniu biegu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży:
– gry i zabawy sprawnościowe na Kompleksie Sportowo – Rekreacyjnym „Moje Boisko  Orlik 2012” w Pustkowie – Osiedlu
– program muzyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu,
– pokazy strażackie w wykonaniu jednostek OSP Paszczyna,
– pokazy udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu jednostki OSP Paszczyna,
– pokazy sprzętu strażackiego,
– mecz piłki nożnej w wykonaniu uczestników biegu,
Z pośród uczestników biegu zostaną wyłonieni : „najmłodszy uczestnik biegu”, „najliczniejsza rodzina”, oraz „najbardziej wysportowany uczestnik biegu”.
Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy certyfikat za udział w biegu.
Bieg odbędzie się bez względu na pogodę.
Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.