Previous
Next
Previous
Next

Ferie w Stobiernej- dzień drugi.

DSC_0109Pierwszaki z Zespołu Szkół w Stobiernej spędziły swój wolny czas w Centrum Edukacji Ekologicznej. Standardowo dzieci wzięły udział w warsztatach kulinarnych, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji: wizyta w Parku Owadów i Pajęczaków, zajęcia plastyczne, śpiewanie piosenek, malowanie twarzy, czy nauka tańca kowbojskiego. Korzystanie z atrakcji Centrum Edukacji Ekologicznej, to wspaniała alternatywa do zajęć przeprowadzanych w szkołach. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.