Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Chora Nikola prosi o pomoc – marzy o peruce z naturalnych włosów

12799460_997352500352670_1529372927092642795_nZwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w spełnieniu marzenia Nikoli, która chciałaby mieć perukę z naturalnych, długich włosów, by wyglądała tak jak koleżanki.
U Nikoli w 2009 roku wykryto guza mózgu, który niestety okazał się złośliwy. W wyniku długotrwałego i bardzo trudnego leczenia straciła włosy. Cały czas potrzebuje też intensywnej rehabilitacji, zaopatrzenia w ortezy, stosowania specjalnej diety. Wszystko to pochłania bardzo dużo pieniędzy, a koszt takiej peruki waha się od 6 tysięcy w górę w zależności od długości włosów. Nie jest to jednak zakup jednorazowy, gdyż w okresie jej użytkowania ulega ona niszczeniu i po upływie jakiegoś czasu trzeba ją uzupełniać lub kupić nową.
Dlatego w imieniu Nikoli bardzo prosimy o pomoc! Wszystkie kwoty wpłacone na konto naszej Fundacji 23 8642 1139 2013 3902 8554 0001 z dopiskiem „Nikola Bielawska” zostaną przeznaczone na spełnienie jej marzenia – na „nowe” włoski!
Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa”

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.