Previous
Next
Previous
Next

Uczestnicy CIS nie marnują czasu

cisRemont korytarza w jednym z gminnych budynków oraz przygotowanie magazynu dla produktów pochodzących z Banku Żywności – to dwa duże zadania, które obecnie realizują uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Pilźnie. Innych obowiązków także nie brakuje dla 26 osób otoczonych wsparciem CIS.
– Prowadzimy trzy warsztaty. W ramach gastronomicznego pomagamy w stołówkach szkolnych i przedszkolnych. Uczestnicy warsztatu pielęgnacji terenów zielonych dbają o schludny wygląd otoczenia poprzez między innymi przycinanie drzew. Natomiast podczas warsztatów porządkowych utrzymujemy czystość na terenie miasta i gminy, chociażby likwidując dzikie wysypiska śmieci – tłumaczy Renata Stoś, kierownik CIS. Z usług placówki korzystają również osoby prywatne.
Centrum Integracji Społecznej to inicjatywa skierowana do przede wszystkim osób bezrobotnych. Wśród uczestników są także kobiety, które chcą wrócić na rynek pracy po wychowaniu dziecka czy młodzi ludzie – absolwenci szkół poszukujący doświadczenia zawodowego. Więcej na stronie internetowej CIS.
Źródło:UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.