Previous
Next

Najstarsza mieszkanka Pustkowa

582916079Dostojna Jubilatka Pani Cecylia Skóra – najstarsza mieszkanka Sołectwa Pustków ur. 17 maja 1921 r. przyjmowała życzenia od licznie zgromadzonych mieszkańców sołectwa podczas uroczystości która odbyła się 21 maja.

Pani Cecylii życzymy spełnienia wszystkich zamierzeń i marzeń. Niech chęć do ich realizacji dodaje Pani natchnienia i siły do wypełniania codziennych obowiązków. Życzymy aby jak najdłużej zdrowie pozwalało Pani na realizację planów oraz nigdy nie zabrakło entuzjazmu do kolejnych wyzwań w życiu osobistym.
Życzymy kolejnych dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz pogody ducha na każdy dzień.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.