Previous
Next

Alarm bombowy w Czarnej. Ewakuowano Urząd Gminy i bank

PolicjaZ budynku Urzędu Gminy w Czarnej ewakuowano pracowników urzędu oraz znajdującego się na parterze banku. Obecnie pracują tam policjanci sprawdzając czy nie ma tam podejrzanych przedmiotów. To wszystko to efekt informacji o podłożeniu bomby w urzędzie. – Mail z taką treścią dotarł do gminy kilka godzin temu – informuje zastępca wójta gminy Czarna Bogusław Majka.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.