Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Spotkanie z harcerzami

IMG_8594W ubiegłym tygodniu  została przeprowadzona przez dębickich strażaków pogadanka dla młodzieży wypoczywającej w Żdżarach na temat profilaktyki bezpieczeństwa osób przebywających na koloniach i obozach. Zostały poruszone tematy dotyczące między innymi:
• bezpiecznego wypoczynku nad wodą,
• zagrożeń podczas burz, silnych wiatrów i intensywnych opadów deszczu,
• pożarów lasów, traw, torfowisk, itp.
Obóz został zorganizowany przez Małopolską Chorągiew Harcerzy ZHR im. Andrzeja Małkowskiego pod nazwą „Letnia akcja szkoleniowa”. Uczestnicy obozu to przyszła kadra Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej, która będzie sprawować opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas organizowanych obozów harcerskich.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.