Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W Sejmie RP uczcili pamięć Edwarda Brzostowskiego

Dzisiaj przed rozpoczęciem obrad Sejmu PR marszałek Elżbieta Witek poprosiła zgromadzonych na sali posłów o powstanie i chwilą ciszy uczczono pamięć śp. Edwarda Brzostowskiego.

„Wysoka Izbo w dniu 1 maja bieżącego roku zmarł Edward Brzostowski – polityk, poseł na Sejm IV kadencji, samorządowiec, przedsiębiorca, działacz sportowy i prezes PZPN-u. Uczcijmy jego pamięć chwilą ciszy” – powiedziała marszałek Elżbieta Witek.

Poniżej transmisja chwili ciszy w Sejmie upamiętniającej Edwarda Brzostowskiego.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/1412317742303383/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.