Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Areszt tymczasowy dla 34-letniego mieszkańca Dębicy

Policjanci z wydziału prewencji dębickiej jednostki zatrzymali 34-latka, który znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu zastosowano wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu nawet do 7 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 3 nad ranem, przy ulicy Akademickiej w Dębicy. Policjanci interweniowali w mieszkaniu zgłaszającej wobec 34-letniego partnera kobiety. Mężczyna był podczas interwencji bardzo agresywny wobec partnerki i policjantów. Stawiał czynny opór podczas zatrzymania oraz znieważał będących na miejscu funkcjonariuszy. 34-latek został przewieziony do dębickiej komendy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 0,6 promila alkoholu. Poszkodowana 29-letnia mieszkanka Dębicy złożyła zawiadomienie. Tego samego dnia, mężczyznie po wytrzeźwieniu przedstawiono zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego, do których się przyznał i złożył wyjaśnienia.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 7 lat pozbawienia wolności, mężczyzna w przeszłości odpowiadał już za podobne przestępstwa. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.