Previous
Next

„eMOCjonalni” w „Mechaniku”

W roku szkolnym 2022/2023 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy zrealizowany został projekt w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii pod hasłem „eMocjonalni”. jego realizacja dała uczniom „Mechanika” 12 miejsce w Województwie Podkarpackim i 222 w ogólnopolskim rankingu szkół.

Projekt eMOCjonalni realizowany był przez grupę uczniów z klasy 1G w składzie – Dorian Nykiel, Karina Skiba, Amelia Tomasiewicz, Maja Mysona, Oliwia Marek, Klaudia Chmura. Opiekunką projektu była wychowawczyni klasy Pani Kinga Chłopek we współpracy z Panią Psycholog Karoliną Pietrachą.

Emocjonalni skupiali się na sferze zdrowia psychicznego. W ramach projektu uczniowie aktywnie prowadzili media społecznościowe publikując materiały edukacyjne, w tym również filmy, przeprowadzali ankiety oraz sondy szkolne, wykonali mural własnego projektu w gabinecie psychologa szkolnego oraz zaprojektowali i wykonali plakaty dotyczące zdrowia psychicznego, które rozwieszone zostały na terenie szkoły. Projekt zyskał spory zasięg dzięki aktywnym działaniom w mediach społecznościowych i bardzo pozytywny odzew ze strony środowiska szkolnego i lokalnego. Uczniowie przygotowywali artykuły dla lokalnych mediów oraz udzielali wywiadów opowiadając o swojej działalności, założeniach projektu i dlaczego jest on tak ważny w naszym środowisku lokalnym.

Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom zespołu eMOCjonalni realizacji tak ambitnego i wymagającego projektu i mamy liczymy że będzie on kontynuowany w kolejnym roku szkolnym.

źródło: ZSZNr1 w Dębicy / Kinga Chłopek

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.