Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Łaźnia miejska, wcześniej mykwa w Dębicy

W latach 50 i 60 XX wieku było to miejsce odwiedzane przez znaczną cześć mieszkańców Dębicy. W tych czasach nie każdy posiadał łazienkę w domu i najczęściej raz w tygodniu wybierał się do łaźni miejskiej, która mieściła się nad potokiem Kawęckim, tuż obok dawnej synagogi. Przed II wojna światową w tym samym budynku działała żydowska mykwa, a w latach 70 XX wieku w tym budynku mieściły się także biura wodociągów miejskich. Dziś to miejsce wygląda już zupełnie inaczej co można zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.