Previous
Next

Wypadek na autostradzie A4

Dzisiaj po godz. 8.00 doszło do wypadku na autostradzie A4 na 526 kilometrze w kierunku Rzeszowa. W akcji wzięły udział jednostki PSP Dębica, OSP Czarna, pogotowie ratunkowe , policja i służba autostrady.

Na autostradzie A4, na wysokości Woli Wielkiej doszło do dachowania samochodu osobowego marki Hyundai, który w skutek zdarzenia znalazł się w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, obywatel Ukrainy. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem straży pożarnej. Nie wymagał pomocy medycznej” – informuje kpt. Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Fot. OSP Czarna

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.