Previous
Next

Pijany kierowca doprowadził do wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Straszęcin. Kierujący mazdą nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z mitsubishi. Do szpitala trafiły cztery osoby. Okazało się, że sprawca tego zdarzenia był pijany.

Wczoraj w nocy około godz. 1.30, dyżurny dębickiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Straszęcin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 23-letni mieszkaniec Straszęcina, kierujący mazdą, nie zachował ostrożności i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka mitsubishi.

Badanie stanu trzeźwości kierującego mazdą wykazało w jego organizmie 1,6 promila alkoholu. 23-latek został przewieziony do dębickiego szpitala. Do szpitali zostali przewiezieni także 51-letnia pasażerka mitsubishi i 52-letni kierowca tego auta, oboje to mieszkańcy Golemek oraz pasażer mazdy, 17-letni ieszkaniec Zawierzbia. W mazdzie oprócz poszkodowanego kierowcy i pasażera znajdowało się jeszcze trzech mężczyzn w wieku 17 i 21 lat, którzy nie ucierpieli w zdarzeniu.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.  

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.