Previous
Next

Pilzno. Pożar w zakładzie produkującym trumny. Straty są gigantyczne!

60 strażaków z 11 jednostek straży pożarnej PSP i OSP z terenu powiatu dębickiego gasiło pożar zakładu produkującego trumny w Pilźnie do którego doszło 11 listopada po godz. 17.00. Wstępnie, jak informuje tvn24.pl, straty oszacowano na około 1 milion złotych.

Fot. OSP Lipiny

Pożar który objął głównie lakiernię strażacy gasili przez ponad 3,5 godziny. W akcji brało udział 60 strażaków m.in. z JRG II PSP Dębica, I PSP Dębica, OSP Zwiernik, OSP Pilzno, OSP Łęki Dolne, OSP Bielowy, OSP Lipiny, OSP Łęki Górne oraz pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne i policja.

– Palił się kompleks budynków stanowiących zakład stolarski produkujący trumny. Płomieniami objęta była część kompleksu stanowiąca lakiernię, która bezpośrednio przylegała do murowanej części stolarni i magazynu – mówi w rozmowie z tvn24.pl brygadier Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Fot. OSP Zwiernik

W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Na razie nie są znane przyczyny pożaru.
Fot. OSP Zwiernik, OSP Łęki Dolne, OSP Lipiny.

Fot. OSP Łęki Dolne

Fot. OSP Łęki Dolne

Fot. OSP Lipiny

fot. OSP Lipiny

Fot. OSP Łęki Dolne

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.