Previous
Next

Restauracja Igloopol „Hotelowa”. Sylwester 1994/95 – FILM + ZDJECIA

Trwający ponad 4 minuty film nie należy do najlepszych jakościowo, ale niewątpliwie oddaje klimat imprez sprzed blisko 30 lat. Sylwester 1994/95. W Restauracja Igloopol „Hotelowa” podczas imprezy grał zespół „Mors”, piosenka „XIX wiek” (J.Skubikowski). Może ktoś się rozpoznaje na tym filmie ?
Zapraszamy do dyskusji na naszym FB.

Zdjęcia z archiwum rodzinnego Państwa Piękosiów. Bardzo dziękujemy za udostępnienie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.