Previous
Next
Previous
Next

Seryjny złodziej paliwa zatrzymany

568222993Policjanci z komisariatu w Brzostku zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa. 39-letni mężczyzna wielokrotnie okradał stacje paliw na terenie kilku województw. Okazało się także, że kradł nie tylko paliwo. 39-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia. W środę podczas patrolu miejscowości Brzostek, policjanci zauważyli pojazd marki Smart. Wzbudziło to ich podejrzenia, ponieważ jakiś czas temu na terenie powiatu dębickiego dochodziło do kradzieży paliwa, których sprawca poruszał się właśnie Smartem. Kierujący pojazdem na widok radiowozu zaczął uciekać.
Po pościgu brzosteccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami wydziału ruchu drogowego dębickiej komendy zatrzymali pojazd w Jaworzu Górnym. Kierowcą smarta okazał się 39-letni mieszkaniec Śląska. Zatrzymany mężczyzna przewieziony został do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Policjanci wydziału d/w z przestępczością p-ko mieniu ustalili, że zatrzymany ma na swoim koncie kilkadziesiąt kradzieży paliwa na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego oraz śląskiego. Zawsze przed kradzieżami paliwa kradł tablice rejestracyjne z innych pojazdów. Prowadzone czynności ujawniły kolejne kradzieże, których dopuścił się 39-latek. Funkcjonariusze ustalili, że okradał również sklepy z elektronarzędziami. Miał dokonać około 30 takich kradzieży. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.