Previous
Next
Previous
Next

Szkoła Głosu w Dębicy

szkoła glosuW Dębicy powstaje Szkoła Głosu. W niej wszystkie osoby, których głos jest narzędziem pracy lub chcące poprawić swoją dykcję mogą zdobyć niezbędne ku temu umiejętności. Zajęcia będą odbywać się w grupach 6-10 osób w cyklu trzech spotkań po 2 godziny lekcyjne + krótkie wprowadzenie w temat. Skierowane są do osób dojrzałych, świadomych zarówno swojego ciała, jak i potrzeby doskonalenia pod okiem fachowca. Warsztaty mają charakter ćwiczeń w pozycji leżącej, siedzącej, stojącej, których celem jest dostrzeganie nieuświadomionych wcześniej nawyków, które utrudniały bądź blokowały energię. Poprzez odczucia na własnym ciele, konkretne ćwiczenia m. in. rozluźniające, oddechowe, fonacyjne, dykcyjne, czy rezonansu, uczestnicy będą mieli szansę poprawić jakość brzmienia swojego głosu zarówno w aspekcie retorycznym, jak i wokalnym. Pierwszy warsztat planowany jest już w marcu. Szczegóły na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.