Previous
Next
Previous
Next

Wybrano zarząd LKS Jodłowa

nowy zarząd20 lutego 2014 roku o godzinie 18,00 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej odbyło się walne zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego LKS Jodłowa. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Jodłowa Pan Robert Mucha, Prezes LKS Pan Mariusz Kłusek, Członkowie Zarządu  i sympatycy klubu. Podczas zebrania Prezes Mariusz Kłusek przedstawił sprawozdanie z działalności klubu za rok 2013, za które większością głosów udzielono absolutorium zarządowi. Ponadto wybrano nowy zarząd w składzie: Mariusz Kłusek – Prezes Zarządu, Andrzej Baran-Sekretarz, Wojciech Kos –Członek Zarządu, Jacek Ćwikła – Członek Zarządu, Bartłomiej Dzik – Członek Zarządu, Mariusz Szpak – Członek Zarządu
Dokonano także wyboru nowej komisji rewizyjnej w osobach: Dariusz Kobos – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej,Adam Strzępek – Członek Komisji Rewizyjnej, Kutyła Marcin- Członek Komisji Rewizyjnej. Wszystkim uczestnikom zebrania oraz tym , którzy aktywnie angażują się w pracę klubu składamy serdeczne podziękowania a zawodnikom życzymy wielu sukcesów na boisku.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.