Previous
Next
Previous
Next

Marek Kamiński będzie kandydował na burmistrza. Ale jeśli wygra będzie rządził Brzostowski?

kaminski2Marek Kamiński będzie kandydował na burmistrza Dębicy. Poprze go Edward Brzostowski co niejednokrotnie zapowiadał. I jeśli Kamiński wygra to z pewnością on będzie rządził Dębicą.
Brzostowski zapowiedział to już kilka miesięcy temu, że poprze Kamińskiego a gdy ten wygra on zostanie jego społecznym doradcą. Relacje jakie łączą Kamińskiego z Brzostowskim są powszechnie znane. Kamiński zwraca się do niego „szefie” lub „panie ministrze” i nieoficjalnie mówi się, że jego były zastępca nie zrobi bez niego żadnego kroku. Jeśli Kamiński wygra ja zostanę jego społecznym doradcą – powiedział kilka miesięcy temu Edward Brzostowski.  Namawiany aby kandydował w nadchodzących wyborach na burmistrza Dębicy Brzostowski długo nie mógł podjąć decyzji. Teraz, jak wiele wskazuje, że sam nie będzie kandydował, ale postawił na Marka Kamińskiego. I Kamiński wystartuje i wygląda na to, że będzie to walka zacięta. Kamiński na pewno pamięta Wolickiemu, że ten zwolnił go z funkcji dyrektora MOSiR-u w Dębicy. Wtedy pomocną dłoń, nie po raz pierwszy zresztą, podał mu właśnie Edward Brzostowski i Kamiński znalazł pracę w Rzeszowie. To, że znalazł się również w Pustkowie – Osiedlu jako dyrektor GOSiR to też zasługa Brzostowskiego do którego wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz ma wyraźny sentyment i na pewno nie mógł odmówić jego prośbie. Jeśli więc Kamiński wygra wybory Edward zostanie jego doradcą. I to on będzie rządził Dębicą – trudno temu zaprzeczyć. Brzostowski niejednokrotnie mówił o Kamińskim, że jest świetnym fachowcem, ale musi mieć mądrego szefa, który nim pokieruje. Taki układ funkcjonował gdy był wiceburmistrzem a kierował nim Brzostowski. Jeśli Kamiński wybory wygra, sytuacja się powtórzy, chociaż to nie Brzostowski będzie oficjalnie burmistrzem Dębicy. Ale to on będzie rozdawał karty.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.