Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Marta Pyzińska. Nie mieści mi się w głowie, że starosta chce budować nowy most zamiast wykorzystać istniejący kolejowy

IMG_9384Marta Pyzińska jest szczerze zdumiona, że starosta Władysław Bielawa chce budować nowy most na Wisłoce obok „igloopolowskiego” a nie chce wykorzystywać istniejącego mostu kolejowego. Przecież starosta obiecał, że zrobi wszystko aby ocalić istniejący most na Wisłoce – mówi Pyzińska.
Starosta Władysław Bielawa na antenie „Polsatu” zapewniał, że uczyni wszystko aby ocalić most kolejowy na Wisłoce i uczynić go elementem łącznika pomiędzy zjazdem w Żyrakowie a „czwórką” – mówi Pyzińska. Tymczasem starosta kilka tygodni temu stwierdził, że będzie budował nowy most. Która deklaracja pana Bielawy jest prawdziwa?
Pyzińska jest nieco zdezorientowana wypowiedziami starosty Władysława Bielawy.
Obiecał i to publicznie na oczach całej Polski, że zrobi wszystko, aby ten most kolejowy ocalić i co? Teraz mówi, że wybuduje nowy. Ale przecież nie ma na to środków w budżecie powiatu. No to jak można mu wierzyć? – retorycznie pyta Pyzińska.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.