Previous
Next
Previous
Next

Alarm przeciwpowodziowy na terenie gminy Czarna i Żyraków

pilznorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrNa terenie gminy Czarna został wprowadzony alarm przeciwpowodziwy. Centrum Zarządzania Kryzysowego mieści się w Czarnej i można się z nim skontaktować pod numerem tel. 14 676 10 30. Dyżur w nim pełniony jest całą dobę.
Alarm  przeciwpowodziowym ogłoszono również na terenie  gminy Żyraków. W urzędzie gminy pełniony jest  całodobowy dyżur telefoniczny, pod numerem 146807121 fax. 146807124
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.