Previous
Next
Previous
Next

Fiona szuka domu

suniaTaka niewielka wesoła sunia czeka na domek w Bobrowej k. Dębicy – prosimy o pomoc w znalezieniu domu
Na imię na Fiona. Porzucona w ciąży. Co ważne – zachowuje czystość i po wypuszczeniu z kojca szybko biegnie na trawę. Lubi dzieci. Niespełna roczna. Taki słodki, zalotny rudzielec, którego wszędzie pełno. Fionka długo błąkała się po Brzeźnicy, wreszcie trafiła tymczasowo do azylu w Bobrowej. Psina bezgranicznie kocha ludzi, szuka kontaktu z człowiekiem. Nie toleruje jednak, a czasem wręcz zaczepia inne psy.
Będzie idealnym „jedynym psem” swojego pana. Jest malutka, zmieści się w każdym domu. Odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Fionka przeszła też zabieg sterylizacji, więc w jej przypadku odpadają problemy z cieczkami, ciążami i absztyfikantami pod płotem. Kontakt w sprawie adopcji: 508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.